Strona główna     Zapisy     Lista startowa     Statystyki

IV Trudny Półmaraton św. Huberta

Patronat: Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, Wójt Gminy Szydłowo Dariusz Chrobak
Dystans: 21,1 km
Data: sobota, 27 października 2018r.
Miejsce: Stara Łubianka
Regulamin:   Przeczytaj Regulamin  
Mapa:   Zobacz mapę biegu  
Profil trasy:   Zobacz profil trasy  
Mapa NW:   Zobacz mapę marszu NW  
Wpisowe on-line: 40 zł
Do startu pozostało:


Na cel charytatywny zebraliśmy już na konto: 1710 zł. Dziękujemy!
  • Lp Nr
    start.
    Imię i Nazwisko Rok ur. Miejscowość Klub Bieg
    Marsz
    Opłata
    1 GRZEGORZ LEWANDOWSKI 1976 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    2 GRZEGORZ WOŹNIAK 1985 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    3 GRZEGORZ LASOCKI 1973 WAŁCZ BIEG TAK
    4 HENRYK WRÓBEL 1955 PIŁA BIEG TAK
    5 BARTŁOMIEJ NOWAK 1974 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA BIEG TAK
    6 EMIL ŻAKOWSKI 1989 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    7 DARIUSZ BĄK 1976 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    8 MARZENA ZAWADZKA 1970 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    9 KAZIMIERZ KOLEBUK 1952 TRZCIANKA MG RUNNING TEAM NW TAK
    10 PAULINA SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA 1981 PIŁA BIEG TAK
    11 FILIP ŚLIWIŃSKI 1990 DOLASZEWO BIEG TAK
    12 MICHAŁ RATKA 1980 PIŁA E-FIZJO TEAM NW TAK
    13 MARCIN CIEMIĘGA 1969 PIŁA BIEG TAK
    14 ROBERT ADAMCZYK 1974 WAŁCZ RANNERS OF WAŁCZ. BIEG TAK
    15 PIOTR MATUSZAK 1970 WAŁCZ BIEG TAK
    16 ZBIGNIEW KONDERA 1975 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    17 GRZEGORZ ZDANIUKIEWICZ 1962 WAŁCZ WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    18 DANUTA KOZŁOWSKA 1967 KACZORY KLUB WESOŁEGO BIEGACZA BIEG TAK
    19 EWA KORBA 1972 DOLASZEWO RUNNING 5 BIEG TAK
    20 KACPER SZADZIŃSKI 1998 ZŁOTÓW BIEG TAK
    21 GABRIELA ROMECZ-KAZIK 1979 ZŁOTÓW BIEG TAK
    22 PIOTR PODKOWA 1976 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    23 JAN ZBIELSKI 1951 PIŁA PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING NW TAK
    24 AGNIESZKA ZBIELSKA 1977 PIŁA BIEG TAK
    25 ALEKSANDRA FONS 1983 PIŁA BIEG TAK
    26 SŁAWOMIR ZGLIŃSKI 1968 DOBRZYCA BIEG TAK
    27 MICHAŁ PŁATNIKÓW 1987 CHODZIEŻ BIEG TAK
    28 ANDRZEJ WIETRZYCKI 1959 TRZCIANKA NW
    29 IRENA KATZBAN 1965 PIŁA 1965 BIEG TAK
    30 ZENON BUDA 1953 PIŁA 1965 NW
    31 KRZYSZTOF RYBAK 1978 PIŁA NIEZRZESZONY BIEG TAK
    32 ANITA HASS 1981 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    33 ARTUR HASS 1982 PIŁA E-FIZJO TEAM BIEG TAK
    34 MARCIN STĘPIEŃ 1982 ZLOTÓW BIEG TAK
    35 SŁAWOMIR PAUTER 1962 WAŁCZ BIEGAM BO LUBIĘ BIEG TAK
    36 ŁUKASZ AUGUSTYN 1985 WAŁCZ 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    37 IRENEUSZ MATYSEK 1958 WAŁCZ SAMOTNY WILK BIEG TAK
    38 WALDEMAR PYTLARZ 1963 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    39 MAŁGORZATA GAWROŃSKA 1979 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    40 PIOTR ZAWORKA 1986 PIŁA BIEG TAK
    41 BEATA KĄCKOWSKA-SZKLARZ 1974 JEZIORKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    42 MAREK KĄCKOWSKI 1953 JEZIORKI JEZIORKI AKTYWNA WIEŚ NW TAK
    43 KORNELIA MRUK-HORODECKA 1977 OLSZEWKA BIEG TAK
    44 MATEUSZ KUŹMIŃSKI 1990 WAŁCZ BIEG TAK
    45 ZBIGNIEW KOWALSKI 1959 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    46 MARIUSZ KOZERA 1975 KACZORY BIEG TAK
    47 FILIP SIWCZYŃSKI 1983 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    48 PAWEŁ KACZMAREK 1977 KOSTRZYN ECHO ZIEMI KOSTRZYŃSKIEJ BIEG TAK
    49 ANDRZEJ WIETRZYCKI 1959 TRZCIANKA NW TAK
    50 IRENA LASOTA 1951 WAŁCZ BIEG TAK
    51 MIROSŁAW LASOTA 1953 WAŁCZ BIEG TAK
    52 HENRYK WIĘZIK 1945 WAŁCZ BIEG TAK
    53 MICHAŁ MATEJEK 1983 PIŁA BIEG TAK
    54 MICHAŁ DERING 1943 WAŁCZ NW TAK
    55 RYSZARD KILIJAŃSKI 1948 WAŁCZ NW TAK
    56 JAROSŁAW PIŃKOWSKI 1978 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO / SZKOŁA POLICJI PIŁA BIEG TAK
    57 LILIANA KSIĄŻEK 1986 SZYDŁOWO BIEG TAK
    58 ANIELA ZAPIEC 1957 WYSOKA BIEG TAK
    59 SZYMON ZADROŻNY 1978 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    60 ANNA RUTKOWSKA 1969 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ BIEG TAK
    61 MARTA NAMYŚLAK 1980 DOLASZEWO BIEG TAK
    62 MAŁGORZATA SŁOWIK 1977 PIŁA BIEG
    63 JAROSŁAW MADAJCZAK 1973 TRZCIANKA TIME BIEG TAK
    64 PRZEMYSŁAW DORSZEWSKI 1978 PIŁA KS. HELI I ALBISIA BIEG TAK
    65 ROMAN JAROSZ 1962 WAŁCZ 1962 BIEG TAK
    66 JANUSZ GRZEŚK 1968 PIŁA BIEG TAK
    67 ADAM BLAJCHERT 1976 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    68 ROMUALD PODLECKI 1955 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA NW TAK
    69 PRZYBYŁ MARIANNA 1953 PIŁA NW TAK
    70 PRZEMYSŁAW GLINKA 1965 PIŁA PRZEMKO Z PIŁY BIEG TAK
    71 WOJCIECH GŁADYSZ 1982 PIŁA CRAFTWARE RUNNING TEAM BIEG TAK
    72 ARTUR MAJEWSKI 1977 KALISZ POMORSKI NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIEC BIEG TAK
    73 SEBASTIAN TRZECIAK 1974 SZYDŁOWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    74 RYSZARD MAJTYKA 1969 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    75 RENATA KOWALEWSKA 1975 SZYDŁOWO BIEG TAK
    76 KRZYSZTOF SAMBOR 1984 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    77 GRZEGORZ GAWROŃSKI 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    78 RYSZARD BEKTA 1958 PIŁA BIEG TAK
    79 JADWIGA FUTERSKA 1959 PIŁA NW TAK
    80 GRZEGORZ LASOTA 1967 WAŁCZ WT WAŁCZ BIEG TAK
    81 MARIA SZATANIK 1957 PIŁA NW
    82 PIOTR DROŻDŻ 1970 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    83 KATARZYNA DROŻDŻ 1973 STARA ŁUBIANKA STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO NW TAK
    84 PRZEMYSŁAW WÓDZ 1977 PIŁA BIEG TAK
    85 KRZYSZTOF KRAKOWSKI 1981 PIŁA BIEG
    86 MARCIN HINCA 1979 DOBRZYCA BIEG TAK
    87 MACIEJ MIKUŁAN 1983 STARA ŁUBIANKA BIEG TAK
    88 EWELINA RUMIŃSKA 1981 PIŁA BIEG
    89 KATARZYNA BANASZKIEWICZ 1968 KACZORY BIEG
    90 MACIEJ STACHOWIAK 1974 PIŁA BIEG TAK
    91 SŁAWOMIR MATUSZCZYK 1972 MIROSŁAWIEC OSP MIROSŁAWIEC NW
    92 MAŁGORZATA SŁOWIK 1977 PIŁA - BIEG TAK
    93 MIROSŁAW DWORNICKI 1966 PIŁA BIEG TAK
    94 RAFAŁ KOZŁOWSKI 1976 PIŁA BIEG
    95 RYSZARD MARTUSZEWSKI 1972 WAŁCZ BIEG TAK
    96 ŁUKASZ BINIEK 1983 DOLASZEWO BIEG TAK
    97 KAROL LOREK 1968 PIŁA BIEG TAK
    98 TOMASZ TOJZA 1974 DOBRZYCA ABSENS CARENS BIEG TAK
    99 TOMASZ RUDZIŃSKI 1983 WYRZYSK KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG
    100 MICHAŁ ZBIERAJEWSKI 1980 SZYDŁOWO TORPEDA SZYDŁOWO BIEG TAK
    101 MARCIN MARKOWSKI 1976 PIŁA BIEG TAK
    102 MATEUSZ PAŁYS 1979 PIŁA 4RUN TEAM PIŁA BIEG
    103 ADAM STURMOWSKI 1979 KRAJENKA BIEG TAK
    104 ANDRZEJ GAŃSKI 1974 KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA BIEG TAK
    105 EDWARD BORUCH 1965 WAŁCZ BIEG TAK
    106 MARCIN SIKORSKI 1982 PIŁA KMC BIEG
    107 PRZEMYSLAW PRACZYK 1974 DOLASZEWO BIEG TAK
    108 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ BIEG TAK
    109 KAROL TERESZCZUK 1972 PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA BIEG TAK
    110 BEATA NOWAK 1969 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    111 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZŁOTÓW 1976 BIEG
    112 HANNA SZYMAŃSKA 1974 SKÓRKA BIEG TAK
    113 JACEK SZYMAŃSKI 1967 SKÓRKA NW TAK
    114 MONIKA SZYMCZAK 1984 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU BIEG TAK
    115 JERZY JANKOWSKI 1959 PIŁA NW TAK
    116 ELŻBIETA GRABOWSKA 1965 ZŁOTÓW BIEG TAK
    117 MAREK GRABOWSKI 1966 ZŁOTÓW BIEG TAK
    118 MAŁGORZATA WUCENS 1979 PIŁA BIEG
    119 ROBERT ADAMCZYK 1974 WAŁCZ RANNERS OF WAŁCZ. BIEG
    120 MICHAŁ KACZMAREK 1984 PIŁA ONIONRUNNERS BIEG TAK
    121 KATARZYNA CIOZDA 1976 ZŁOTÓW BIEG
    122 ADAM GRYSZKIEWICZ 1990 ZAWADA A.K.B. OLĘDRY BIEG TAK
    123 PAWEŁ KĄDZIELA 1980 DOBRZYCA BIEG TAK
    124 JACEK PAWELEC 1974 PIŁA 12 BBSP BIEG
    125 JOANNA WYRWA-KRZYŻAŃSKA 1968 PIŁA BIEG TAK
    126 MARTA RACZKO 1987 WARSZAWA BIEG TAK
    127 MONIKA PAWŁOWSKA 1978 UJŚCIE AKB OLĘDRY BIEG TAK
    128 AGATA LIGENZA-KOWALCZUK 1981 PIŁA BIEG TAK
    129 MAŁGORZATA KAPECKA 1983 WAŁCZ BIEG TAK
    130 MARTA BOCHENEK 1995 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    131 ANETA BAZIUK 1978 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    132 ANDRZEJ KOLANKOWSKI 1960 PIŁA BIEG TAK
    133 MIROSŁAW BŁAUCIAK 1972 PIŁA 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG
    134 MARCIN GAWLIŃSKI 1981 PIŁA 104 BATALION LOGISTYCZNY WAŁCZ BIEG TAK
    135 BOŻENA ŁUC 1983 KRĘPSKO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    136 MIROSŁAW ADAMCZYK 1970 PIŁA NW
    137 BARBARA BELTER 1982 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    138 DARIUSZ GOLA 1964 WAŁCZ BIEG TAK
    139 DAMIAN GRACZKOWSKI 1995 PIŁA BIEG TAK
    140 ALINA SZNABEL 1955 PIŁA RUNNING 5 BIEG TAK
    141 KRZYSZTOF NARODOWSKI 1979 WAŁCZ BIEG TAK
    142 TOMASZ PIERŚCIENIAK 1978 PIŁA BIEG TAK
    143 ARTUR KŁOS 1982 PIŁA BIEG TAK
    144 KLAUDIUSZ KOZŁOWSKI 1986 KACZORY BIEG TAK
    145 MACIEJ ROSSA 1975 CHODZIEŻ KOŁO ŁOWIECKIE NR 20 NOTEĆ CHODZIEŻ BIEG TAK
    146 DOROTA FRANCIKOWSKA 1966 DĄBKI MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    147 MICHAŁ MAŁASZKO 1978 WAŁCZ BIEG TAK
    148 AGNIESZKA GODLEWSKA 1974 SZYDŁOWO BIEG TAK
    149 KATARZYNA ŻEBROWSKA 1967 TRZCIANKA BIEG TAK
    150 IZABELA PRENDECKA 1974 WAŁCZ NW TAK
    151 DAMIAN PRENDECKI 2002 WAŁCZ NW TAK
    152 KAZIMIERZ PRENDECKI 1949 WAŁCZU PRENDKI TRI NW TAK
    153 JERZY LAJTER 1950 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    154 SYLWESTER BAZIMIEROWSKI 1971 DOLASZEWO STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO BIEG TAK
    155 PAWEŁ URBAŃSKI 1991 WITANKOWO OSP WITANKOWO BIEG TAK
    156 BEATA URBAŃSKA 1970 WITANKOWO NW TAK
    157 ALICJA BARBUSIŃSKA 1972 PIŁA BIEG TAK
    158 ANDRZEJ NAPIERAŁA 1958 GOSTYŃ MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM BIEG TAK
    159 STANISŁAW LIPIEJKO 1956 DOLASZEWO -- BIEG TAK
    160 MAGDALENA WIĄCEK 1973 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    161 DAMIAN SZYMAŃSKI 1964 DOLASZEWO BIEG TAK
    162 ANNA BOSIANEK 1983 PIŁA DZIKI I SIKORKI BIEG
    163 PAWEŁ GĘBALA 1976 WAŁCZ BIEG TAK
    164 KATARZYNA KORNIEWICZ 1977 PIŁAPIŁA LOKATOR PIŁA BIEG
    165 MARIUSZ ANDRZEJCZAK 1973 ŚMIŁOWO 4 RUN TEAM PIŁA BIEG
    166 MARCIN CHMIELEWSKI 1978 POZNAŃ PROTYM REACING TEAM NW TAK
    167 IRENA HOGA 1965 PIŁA NW TAK
    168 ŁUKASZ GMURCZYK 1983 ZŁOTÓW BIEG TAK
    169 KRZYSZTOF FIAŁKOWSKI 1974 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI BIEG TAK
    170 DANIEL NAMYŚLAK 1977 DOLASZEWO BIEG TAK
    171 MICHAŁ LIGENZA 1982 ROMANOWO DZIKI I SIKORKI BIEG TAK
    172 MIROSŁAW WEGNER 1960 PIŁA PILSKI KLUB KARATE DO TSUNAMI BIEG TAK
    173 PRZEMYSŁAW ŚWIERAD 1980 WAŁCZ 100 BATALION ŁĄCZNOŚĆ BIEG TAK
    174 SEBASTIAN NICPOŃ 1981 PIŁA BIEG TAK
    175 KATARZYNA BANASZKIEWICZ 1968 KACZORY BIEG TAK
    176 PIOTR SZEWS 1969 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    177 ANNA SZEWS 1978 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA NW TAK
    178 ROMUALD STUPKIEWICZ 1952 PIŁA ALTVATER BIEG TAK
    179 DARIUSZ JUSTA 1968 PIŁA AMATOR 1RBLOG WAŁCZ BIEG TAK
    180 JACEK PAWELEC 1974 PIŁA 12 BBSP BIEG TAK
    181 ILONA PAWELEC 1975 PIŁA 12 BBSP NW TAK
    182 MARCIN OSIŃSKI 1979 SZYDŁOWO ASTA BIEG TAK
    183 KRZYSZTOF ROĆKO 1983 CZAPLA CZAPLA BIEG TAK
    184 MICHAŁ PIETRZAK 1978 OKONEK BIEG TAK
    185 ZENON STUSIO 1957 ZŁOCIENIEC BIEG TAK
    186 MARCIN GAPINSKI 1976 PILA GIRO DI ZAWADA BIEG TAK
    187 JAKUB FILIPIAK 1992 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK BIEG TAK
    188 ZYGMUNT SZCZUROWSKI 1955 KACZORY BIEG TAK
    189 MICHAŁ STAWIŃSKI 1988 POZNAŃ NIGHT RUNNERS BIEG TAK
    190 JUSTYNA ŚWIERCZYŃSKA 1987 ZŁOTÓW PLKS GWDA PIŁA / 5 PÓŁK SAPERÓW SZCZECIN BIEG TAK
    191 MICHAŁ DOWCZYŃSKI 1977 PIŁA KAMELEONTEAM BIEG TAK
    192 EWA PIOTROWSKA 1980 KACZORY GRUPA BIEGOWA ENERGY KACZORY BIEG TAK
    193 RYSZARD OCHNIO 1975 JASTROWIE POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE BIEG
    194 DOMINIK MAJER 1991 TUCZNO BIEG TAK
    195 JANUSZ MATUSIK 1955 TUCZNO NIEZRZESZONY/TUCZNO BIEG TAK
    196 AGNIESZKA KUPICH 1975 KACZORY ENERGY SILOWNIA FITNESS KACZORY BIEG TAK
    197 ORFEUSZ KURZACZ 1972 PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA BIEG TAK
    198 TOMASZ BEDNARCZYK 1984 TRZCIANKA BIEG TAK
    199 ANNA DRZASTAWA 1962 PIŁA NW TAK
    200 AGNIESZKA CYBULSKA-PACHOLSKA 1980 PIŁA BIEG
    201 ARKADIUSZ ADAMCZYK 1968 PIŁA BIEG TAK
    202 ANDRZEJ WIERZBA 1948 WAŁCZ NW